Strona główna » Rury precyzyjne

Rury precyzyjne

Rury precyzyjne

Specjalistyczne instalacje hydrauliczne zawsze muszą być wykonywane z najlepszych możliwych materiałów ze względu na bardzo wysokie ciśnienie i nierzadko niezwykle trudne warunki pracy. To nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także wydajnego i przede wszystkim bezproblemowego działania wszystkich urządzeń tworzących instalacje. Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, nawet tych bardzo wymagających, przygotowaliśmy w swojej ofercie szeroki wybór precyzyjnych rur. Mają one różnorodne zastosowanie w hydraulice siłowej, ponieważ przystosowane sa do bardzo wysokich ciśnień. Sprawdzą się one również doskonale w przypadku instalacji próżniowych.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Produkty tego typu wykonuje się w technologii bez szwu. Dostępne w poniższej ofercie rury precyzyjne są więc wykonane zgodnie z wszystkimi obecnymi normami. W Krakowie sprzedajemy precyzyjne podzespoły zarówno w wersji ocynkowanej, jak i nierdzewnej. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży hydraulicznej, przez co doskonale znamy potrzeby wszystkich naszych Klientów. Dużą zaletą tej oferty jest niewątpliwie jej różnorodność. Sprzedajemy rury hydrauliczne nie tylko o różnych średnicach, ale także o wielu grubościach ścianek.

Aby zapewnić maksymalną trwałość i szczelność całej instalacji, do łączenia sztywnych przewodów ciśnieniowych powinno się stosować specjalne łączniki spełniające standardy DIN 2353. Tylko wtedy cały układ jest w stanie wytrzymać nawet bardzo wysokie ciśnienia. Z tego powodu proopnujemy nie tylko szeroki wybór rur precyzyjnych. W innych kategoriach znajdą Państwo bowiem także wszystkie akcesoria niezbędne do ich prawidłowego montażu. Działając na terenie Krakowa, możemy zaproponować swoje profesjonalne wsparcie techniczne wszystkim Klientom. Zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy zawsze doradzą w wyborze i pomogą w dopasowaniu produktów do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z poniższą ofertą, jak i do kontaktu, jeśli tylko potrzebują Państwo dodatkowego wsparcia.