Strona główna » Maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych » Regał na węże

Regał na węże

Regał na węże

Szukasz solidnego i jednocześnie wygodnego w użytkowaniu akcesorium do składowania węży hydraulicznych? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Specjalnie przygotowany do tego celu regał ma szerokie zastosowanie i na pewno sprawdzi się w wielu miejscach. Podstawowa jego wersja wyposażona jest w 6 poziomów z okrągłymi półkami. Można na nich umieszczać węże w zwojach, mając pewność ich ochrony przed uszkodzeniami. Dostęp do składowanych na regale przewodów jest naprawdę bardzo prosty.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Doskonały regał na węże hydrauliczne

Dostępne w poniższej kategorii produkty spełniają oczywiście najwyższe możliwe standardy jakości. Półki wykonane są z wytrzymałej stali, spawane ze sobą i malowane farbą proszkowo. Dzięki temu są one odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, ale także po prostu dobrze się prezentują. Można na nich składować wiele rodzajów węży hydraulicznych, o różnych długościach oraz średnicach. Możliwość wyciągnięcia każdej okrągłej półki ułatwia dostęp do zgromadzonych na niej przewodów.

Zapewniamy szeroki wybór regałów w standardowych rozmiarach, ale oferujemy również możliwość zamówienia innej wielkości na specjalne życzenie. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży i ogromnym zaufaniem na rynku. Stawiamy wyłącznie na produkty najlepszych producentów, korzystając z usług sprawdzonych dostawców. Ręczymy więc za doskonałą ich jakość, udzielając przy każdym zakupie długiej gwarancji.

Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z poniższą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy swoim wsparciem technicznym. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy podpowiedzą i doradzą w wyborze, pomagając w dopasowaniu produktów do indywidualnych potrzeb. Choć każdy regał na węże wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i gwarantuje solidność oraz stabilność, sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach, z którymi warto zapoznać się już teraz. Dzięki temu rozwiązaniu przechowywanie przewodów hydraulicznych na pewno nie będzie żadnym problemem.