Strona główna » Maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych

Maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych

Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnych i prostych w obsłudze zakuwarek do węży hydraulicznych i wykorzystywanych w instalacjach próżniowych. W bardzo szerokim asortymencie znajdą Państwo między innymi produkty marki: Balflex, Techmaflex oraz Uniflex. Zawsze stawiamy na rozwiązania technologiczne najlepszych na rynku producentów, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Profesjonalne zakuwarki do węży

Specjalistyczne zakuwarki do węży przeznaczone są przede wszystkim do zagniatania przewodów hydraulicznych i montażu na nich odpowiednich końcówek. Wykorzystanie urządzenia wysokiej klasy gwarantuje doskonałą jakość takiego połączenia. Złącza są szczelne, bezpieczne, odporne na uszkodzenia i cechują się dużą trwałością. Urządzenie do zakuwania węża można bardzo łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb. Dzięki wymiennym zestawom szczęk łatwo przygotować narzędzie do pracy z przewodem o praktycznie każdej średnicy. Nowoczesny sprzęt marki Balflex, Techmaflex oraz Uniflex można dobrać między innymi pod kątem generowanej siły zgniotu, jak również liczby wymiennych elementów znajdujących się w zestawie. Oferujemy zakuwarki do węży w wielu rodzajach:

  • ręczne – idealne do drobnych prac związanych na przykład z naprawą węża w układzie hydraulicznym,
  • pneumatyczne – zasilane sprężonym powietrzem,
  • elektryczne – bardzo wydajne urządzenia prasujące.

Urządzenia do produkcji przewodów hydraulicznych

Oprócz zakuwarek proponujemy dodatkowo wiele innych narzędzi, bardzo przydatnych podczas samodzielnego wykonywania przewodów ciśnieniowych. To między innymi urządzenia do skórowania oraz dokładnego ich przycinania do konkretnej długości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku możemy zaproponować najnowocześniejszy sprzęt w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą. Zatrudniamy zespół doświadczonych pracowników zawsze gotowych do udzielenia profesjonalnego wsparcia. Pomożemy w doborze odpowiednich narzędzi i zaproponujemy rozwiązania, które na pewno idealnie sprawdzą się w konkretnym zadaniu.