Strona główna » Opaski skręcane, obejmy

Opaski skręcane, obejmy

Opaski skręcane, obejmy

Szczelność instalacji wysokociśnieniowych lub nawet próżniowych zależy w dużej mierze od jakości akcesoriów stosowanych do wykonywania połączeń w przewodach. Jednym z popularniejszych elementów są z pewnością opaski oraz obejmy skręcane, których szeroki wybór można znaleźć w naszej profesjonalnej ofercie. Sprzedajemy je w wielu różnych wielkościach oraz rodzajach, w tym:

  • GBS.
  • mini GBS,
  • ślimakowe, wykonane z wysokiej jakości metalu.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Profesjonalne opaski skręcane GBS

Specjalistyczne opaski GBS wyposażone zostały w trwałe zamknięcie przegubowe. Idealnie nadają się do łączenia wszelkiego rodzaju przewodów elastycznych. Niezależnie, czy wykonane są one z gumy, czy z tworzywa sztucznego, w każdym przypadku doskonała szczelność połączenia jest gwarantowana. Ponieważ oferujemy produkty najwyższej jakości, to wszystkie obejmy skręcane GBS gwarantują wieloletnią trwałość. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zastosowaniu solidnych nitów do łączenia taśmy zaciskowej, zamiast standardowego jej zgrzewania. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja sprawia, że podczas skręcania obejm na wężu, wytwarzają one dodatkową siłę zaciskową i jeszcze skutecznie uszczelniają połączenie. Nasze produkty nie uszkadzają w żaden sposób kabli. Krawędzie opasek są podwinięte do góry i zaokrąglone. Dzięki temu można je stosować również na tych wężach, które nieustannie się poruszają. Podwinięcia nie dopuszczają do przecierania lub przecinania się przewodów.

Wykorzystanie obejm mini GBS doskonale sprawdza się podczas łączenia elementów o mniejszej średnicy. Standardowe akcesorium nie pozwala na wywieranie odpowiedniego nacisku na połączenie. Ich zmniejszone wersje są dzięki temu skuteczniejsze, a przy tym niezwykle proste w montażu.

Oferujemy artykuły wyłącznie najlepszych producentów, wykonane z dobrej jakości materiałów. Wszystkim naszym Klientom możemy również zaproponować konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie potrzeby zapewniamy swoje kompleksowe wsparcie, pomagając między innymi w idealnym dopasowaniu opasek skręcanych.