Strona główna » Manometry i złącza manometrowe » Manometry

Manometry

Manometry

Precyzyjny pomiar ciśnienia cieczy lub gazu, między innymi w nowoczesnych instalacjach przemysłowych, to praktycznie zawsze podstawa sprawnej i wydajnej pracy różnorodnych maszyn. W naszej ofercie proponujemy więc niezawodne i precyzyjne w swoim działaniu manometry o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. W zależności od indywidualnych potrzeb, mamy urządzenia mierzące w różnym zakresie ciśnień.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Precyzyjne manometry

Wszystkie z dostępnych produktów cechują się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania. Obudowy wykonano z grubych, bardzo porządnych materiałów o zwiększonej wytrzymałości. Dzięki temu urządzenia do mierzenia ciśnienia są odporne na uszkodzenia mechaniczne i mogą pracować nawet w najtrudniejszych warunkach. Ich uniwersalność polega również na możliwości montażu dolnego lub tylnego. W zależności od wyboru złącza urządzenie może znajdować się w dolnej części obudowy, bądź na jej tylnej części. Tym samym dopasowanie manometru do indywidualnych potrzeb na pewno nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wszystkie urządzenia precyzyjnie mierzące ciśnienie wyposażone są w standardowe gwinty o wielkości 1/4”, a więc pasują do większości współczesnych instalacji wysokiego ciśnienia.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i dlatego doskonale wiemy, jak sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nieustannie poszerzamy więc swoją ofertę produktową, ale przede wszystkim zawsze możemy zagwarantować pełne zadowolenie z zamówionych u nas artykułów. Stawiamy bowiem na wyroby najlepszych na rynku producentów. Nasi kompetentni pracownicy zapewniają swoje profesjonalne wsparcie techniczne. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze odpowiedniego manometru, wystarczy po prostu skontaktować się z nami.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z tym szerokim asortymentem. Choć sprzedajemy wyłącznie profesjonalne manometry, świetnie wykonane i precyzyjne w swoim działaniu, zawsze gwarantujemy konkurencyjne ceny.